پایگاه اطلاعاتی SAGE

پایگاه اطلاعاتی SAGE Journals به انتشارات SAGE تعلق دارد. این انتشارات آمریکایی که در سال ۱۹۶۵ تأسیس شده، از انتشارات مطرح و پیشگام در حوزه نشر مستقل، علمی و حرفه‌ای محتوای خلاقانه و با کیفیت بالا به‌حساب می‌آید. انتشارات بین المللی و خصوصی سیج به دلیل کیفیت و نوآوری در انتشار در سرتاسر جهان شهرت یافته است. این انتشارات علاوه بر چاپ کتاب‌های علمی، پنجمین انتشارات بزرگ مجلات علمی در کنار موسسات مشهوری همچون الزویر و اسپرینگر است.

مخاطبان انتشارات SAGE، دانشمندان، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان سراسر جهان در طیف وسیعی از حوزه‌های موضوعی می‌باشند. SAGE ناشر بیش از ۱۰۰۰ ژورنال، بیش از ۹۰۰ کتاب و اثر مرجع و دیگر منابع علمی می‌باشد.

حوزه اصلی فعالیت این انتشارات زیرشاخه‌های علوم انسانی و اجتماعی است، ولی در زمینه پزشکی، فناوری، علوم پایه، مهندسی و تجارت نیز محتوای قابل‌توجهی را ارائه می‌دهد. بیشتر مجلات این موسسه انتشاراتی دارای ضریب تأثیر بالا در لیست JCR هستند که نشان دهنده کیفیت بالای آن‌هاست.

در صفحه ابتدایی پایگاه، باکس برای جستجوی ساده و پیشرفته (Advanced Search) وجود دارد و هم‌چنین قابلیت Browse در همین صفحه که می‌توانید فهرست عناوین ژورنال‌ها را بر اساس الفبایی یا موضوع مشاهده کنید.

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۸۲۴

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.