previous pauseresume next

مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید

راهنمای آموزشی پایگاه اطلاعاتی Up to Date

قابل توجه  دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی

پايگاه UpToDate يکي از مهمترين پايگاههاي اطلاعاتي باليني است که آشنایی و استفاده از آن ميتواند کمک قابل توجهي به پزشکان و کادر باليني نمايد. جهت آشنایی بیشتر با این پایگاه به آدرس  زیربخش  پایگاه های اطلاعاتی مراجعه نمایید.

https://diglib.mui.ac.ir/help-1

 


مشاهده
یک‌شنبه, اکتبر ۳, ۲۰۲۱ - ۱۰:۲۷
فایل آموزشی نحوه ی جستجوی منابع در نرم افزار کتابخانه ای

قابل توجه  اعضای محترم هیات علمی و پرسنل محترم

 با توجه به درخواست های فراوان مبنی بر آموزش نحوه ی جستجوی کتاب و پایان نامه در نرم افزار کتابخانه ای دانشگاه به اطلاع می رساند فایل آموزشی جهت  استفاده در پیوست  قرار داده شده است.


مشاهده
شنبه, سپتامبر ۲۵, ۲۰۲۱ - ۱۱:۰۷
کتاب های صوتی عمومی

قابل توجه علاقمندان به کتاب های صوتی

با توجه به  اینکه افراد بیشتر وقت خود را در ترافیک  و رفت وآمدهای شهری میگذرانند میزان استقبال از کتاب های صوتی افزایش یافته است. کتابخانه ی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای آن دسته از علاقمندان به کتاب های صوتی عمومی، لیستی از عناوین معروف به همراه لینک کتاب صوتی را تهیه کرده است. برای استفاده از کتاب های صوتی به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

لینک کتاب های صوتی عمومی  

https://centlib.mui.ac.ir


مشاهده
دوشنبه, سپتامبر ۱۳, ۲۰۲۱ - ۰۸:۵۱
آشنایی با راهنمای نرم افزارهای مدیریت منابع

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی ، دانشجویان و پژوهشگران

جهت آشنایی، نصب ، شیوه های انتقال اطلاعات و هرگونه سوال پیرامون نرم افزارهای مدیریت منابع  Mendely , Endnote  از فایل راهنما و ویدئوهای آشنایی با نرم افزارهای مدیریت محتوا در قسمت راهنمای آموزشی کتابخانه لینک زیر استفاده نمایید.

https://diglib.mui.ac.ir/help-1


مشاهده
پنج‌شنبه, اگوست ۲۶, ۲۰۲۱ - ۱۰:۳۵
آشنایی با بانک اطلاعات نشریات علوم پزشکی کشور

این بانک با هدف ارائه کامل اطلاعات مجلات علمی پژوهشی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامل عنوان، شاپا، آدرس وب، آدرس ایمیل، آدرس پستی، نام صاحب امتیاز، مدیرمسئول، سردبیر و  ناشر مجله، تاریخ اعتبار، موضوع و بانک‌های اطلاعاتی نمایه‌ کننده مجله، در آدرس http://journals.research.ac.ir طراحی شده  ودرحال حاضر اطلاعات بیش از ۴۰۰ عنوان مجله علمی پژوهشی کشور در حوزه وزارت بهداشت، در این بانک موجود و قابل بازیابی لحظه‌ای است.سامانه هوشمند نشریات علوم پزشکی کشور به طور روزانه اقدام به رصد وب سایت مجلات علوم پزشکی کشور نموده و اطلاعات آخرین شماره منتشر شده و مقالات آن‌ها را استخراج و در بانک‌های اطلاعاتی مربوطه ثبت می‌کند. بدین ترتیب اطلاعات وضعیت انتشار به‌هنگام یا تعداد شماره‌های تاخیردار هر مجله نیز توسط سامانه رصد، ثبت . ضبط می‌شود؛ به نحوی که مجلاتی با ستون سبز رنگ در گزینه آخرین شماره مشخص شده‌اند، در زمان مشاهده سامانه، وضعیت انتشار بهنگام داشته و مجلاتی که با رنگ قرمز کم رنگ مشخص شده‌اند یک شماره تاخیر و نشانگر قرمز پُررنگ، نماد دو شماره و بیشتر تاخیر مجله است.


مشاهده
شنبه, ژوئیه ۳۱, ۲۰۲۱ - ۰۹:۴۲

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.